KONST / Litografier / Serigrafi 13763622
nr 1376 3622
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Serigrafi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 54x40 cm, oramat löst blad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:46:43
1/2 19:55:34